Redfoxbet Kredi Kartı İle Para Yatırma

Redfoxbet Kredi Kartı İle Para Yatırma

Lisansı eşliğinde hizmetlerini sunan bahis siteleri güven veriyor. Bunlar arasında olan Redfoxbet, Curacao ruhsatına sahip. Haricinde Antillephone güvenliğine ev sahipliği yapıyor. İlk etapta bu bilgileri dikkate alan ziyaretçiler ise beraberinde:

 • Rahatlıkla kişisel bilgilerini sunarak üyeleri arasına katılıyor.
 • Üyelik işlemlerini tamamlayanlar ödemelere yer veriyor.
 • Ödeme için kredi kartı gibi popüler yöntemler kullanılıyor.

Redfoxbet kredi kartı ile para yatırma işlemlerine dair açıklamalarda bulunmakta. Hatta destek hattına da yer verildiği için bu konuda bilgi sahibi olmanız uzun sürmez. Neticesinde herhangi bir sorun yaşamadan kredi kartı ödemelerine geçmeniz mümkün olacaktır.

Redfoxbet Kredi Kartı Limitleri

Sitede birkaç tane ödeme yöntemi mevcut. Ve de hepsine ilişkin ayrı limitler belirlenmiştir. Kredi kartı ile para yatırma sırasında da limitleri öğrenmek gerekir. Kredi kartı bilgilerini sunanlar limitlere bağlı olarak ödeme yapabilir. Bunun için:

-Kart Bilgileri: Öncelikle kredi kartı sahiplerinin ödeme yapmasına izin verilir. Bunun için kart üzerinde yazan isim – soyisim dikkate alınır. Haricinde kart numarasına ihtiyaç duyulur. Son kullanma tarihi ile CVV kodu dahilinde de ödemenizi yapmanız uzun sürmez.

-Kart Limitleri: Kredi kartı ödemeleri için sadece alt limit belirlenmiştir. Minimum 50 TL ve üzerinde olan yatırımlar kabul edilecektir. Herhangi bir üst sınırı da henüz bulunmuyor. Sadece minimum tutar dahilinde para yatırma işlemlerine geçmeniz esas alınmıştır.

Redfoxbet Kredi Kartı Belgesi

Belge isteme hakkına sahip olan Redfoxbet bu konuya ilişkin kurallarını sıralamıştır. Şöyle ki güvenlik nedeniyle zaman zaman belge talep edilebilir. Örneğin Redfoxbet kredi kartı ile para yatırma işlemleri sırasında güvenliği dikkate alır. Bunun için de:

 • Kart sahibinin kimlik ya da ikametgah belgesi göndermesi istenebilir.
 • Kredi kartı ekstresi ya da fatura da talep edilebilir.

Özellikle de kredi kartının kayıtlı olan kullanıcıya ait olup olmaması dikkate alınır. Hatta bunun için bankaların 3D Secure onayına başvurduğu açık durumda. Siteye ödeme yapmak isteyenler de onaylamaları geçmek zorunda. Yani ödeme neticesinde SMS ile gönderilen kodu girmeniz beklenir.

Redfoxbet Kredi Kartı Bonusu

Yatırımlara ilişkin promosyonlarını sunan siteler arasında. Örneğin en başta yeni üyelerin hoş geldin bonusu kazanmaları sağlanır. Bunun için ilk yatırım dikkate alınır ve hesaplama gerçekleşir. %25 oranından verilen hoş geldin haricinde yatırım fırsatları da mevcut durumda.

Redfoxbet kredi kartı ile para yatırma işlemlerine yönelik herhangi bir bonusu bulunmuyor. Yatırımlara özel olarak bonus verilmese de kayıp – discount fırsatlarından faydalanmanız mümkün olacaktır. Bunun için de:

 • Bonusa ilişkin para yatırma ve kayıp şartları dikkate alınmalı.
 • Şartlara uygun bir şekilde bonus talebinde bulunmanız gerekir.

Taleplerinizi müşteri hizmetlerine iletmeniz halinde sonuç alırsınız. 7/24 aktif durumda olan canlı destek ekibi ödemelerden promosyonlara kadar çoğu konuda bilgi sahibi olmanızı sağlayacaktır.

Redfoxbet Diğer Yatırım Yöntemleri

Redfoxbet kredi kartı ile para yatırma işlemleri bir hayli talep görüyor. Ancak sadece kredi kartına yer verilmiyor. Yine talep gören diğer yatırım seçenekleri de gözler önüne serilmiştir. Bunlar:

 • En az 20 TL tutarı ile CepBank üzerinden para yatırılabilir.
 • Papara için de minimum 50 TL limiti mevcut durumda.

Bunların arkasından Ecopayz ve CMT Cüzdan gelmekte. Ecopayz için minimum 20 TL tutarına yer verilmiştir. CMT Cüzdan yatırımı için de minimum tutar 50 TL şeklinde. Bunların haricinde kripto ödemelere de geçilebilir. En az 100 TL tutarı eşliğinde birkaç kripto para üzerinden ödemeler kabul ediliyor. Bunlar:

 • Bitcoin
 • Ethereum
 • Litecoin